IT partner, s.r.o.
Dunajské nábrežie 12
945 05 Komárno
Slovensko
Tel.: 035/777 7777
E-mail: info@itpartner.sk

HP Preferred Partner


TOP PC COMFOR Partner 2007


Grafické štúdio


... všetko pre vašu reklamu od návrhu až po realizáciu ...

Sme tu pre Vás, aby sme si vypočuli Vaše potreby, požiadavky a predstavy, a na základe nich Vám pomohli vytvoriť leták, katalóg, prospekt, vizitky, polep át, bannery či iné reklamné veci - projekty, ktorý bude na vysokej úrovni prezentovať Vašu firmu, Vaše produkty, služby.

Nemáte kvalitné fotografie, potrebujete pomôcť a poradiť pri štruktúre Vášho prospektu? Naše grafické štúdio je vybavené špičkovými technológiami a profesionálnou fotobankou.

Po vypracovaní návrhu prichádza na rad jeho schválenie. Váš nový leták, prospekt, knihu, brožúru či grafický návrh je možné schváliť spôsobom, ktorý Vám momentálne najviac vyhovuje: u nás v grafickom štúdiu, u Vás vo firme, e-mailom. Určite sa dohodneme.

Naša ponuka je široká, určite si vyberiete!

  1. Grafická príprava reklamných materiálov – široká ponuka
  2. Ofsetová tlač
  3. Veľkoformátová tlač
  4. Realizácia – navrhneme, vytlačíme, nalepíme


Ikelp POS Mobile
Softvér pre reštaurácie, kaviarne, bary a terasy. Inteligentný stôl uľahčí hosťom zavolanie obsluhy, objednávanie aj zaplatenie. Zvýšte spokojnosť hostí až o 68%. Mobilný čašník zrýchli vaše objednávky - od stola priamo do kuchyne. Menej behajte, viac predávajte. viac info
GRAFICKÉ ŠTÚDIO
všetko pre vašu reklamu od návrhu až po realizáciu viac info
Elektronický podpis
od 15.3.2011 sa naša spoločnosť stala registračnou autoritou pre vydávanie kvalifikovaných a komerčných certifikátov od spoločnosti První certifikační autorita, a.s. viac info
Mirasys
Profesionálny záznamový software. Riešenie pre analógové ako aj IP kamery. viac info
Hikvision
Kvalitné megapixelové IP kamery v ponuke. viac info